Yaşam

Camdaki Kız’a damga vuran ihanet itirafı! Burcu Biricik ve Cihangir Ceyhan’ın performansı alkış topladı

Başrollerini Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu, Merve Polat, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Nihal Menzil ve Tamer Levent’in paylaştığı Camdaki Kız dizisi dün akşam 80. bölümüyle ekrana geldi. Eşi Sedat’tan boşandığı Hayri’nin kendisini aldattığını öğrenen Nalan sinir krizi geçirdi.

HAYRİ, NALAN’A ŞAŞIRTICI DAVRANIŞLAR

İki çocuğunun annesi Türkan’dan boşanan Hayri ile Sedat’tan ayrılan Nalan birbirlerine aşık olmaya başladı. Hem eski eşi hem de Nalan ile tanışan Hayri, karşısına çıkan Laz Kız’a aşık oldu. Nalan’ı aldatan Hayri dün akşamki bölümde her şeyi itiraf etti.

Nalan’ın yanına giden Hayri, “Ben diğerine aşık oldum. Biz iki iyi arkadaşız öncelikle bunu biliyorsun. Bunu sana söylemem lazım. Bu sefer çok başkaydı, suçlandım.” Beni anladığını biliyorum.Tekrar görüşürüz.Eğer birbirimizi tekrar görmek istiyorsak.”Görüşürüz. Ama eskisi kadar sık ​​gelemiyorum. Bu kız biraz tehlikeli ve sana bir şey yapmasından çok korkuyorum. Seninle bilinmeyen gizli bir toplantı yapmamız gerekiyor. Seninle açık konuşuyorum, ben söyleyene kadar beni arayıp yazmamanı rica ediyorum. Beni biraz incitme.”

NALAN SİNİR KRİZİ GEÇİRİYOR

Hayri’nin söyledikleri karşısında yıkılan Nalan, sinir krizi geçirerek ağlamaya başladı. Nalan, Hayri’nin ağzını kapatarak, “Sus, gözlerime bak. Hayri, sen bana aşıksın. Benim için ölüyorsun. Ne diyorsun?” onları birer birer tokatladı. Öfkeden sinir krizi geçiren Nalan, “Senin için her şeyden vazgeçtim” diyerek Hayri’yi hem öpmeye hem de tokatlamaya devam etti.

Burcu Biricik ve Cihangir Ceyhan’ın sahnesi kısa sürede sosyal medyanın konusu oldu. İkilinin oyunculuk performanslarını beğenen çok sayıda izleyici “Azca ders veriyorlar” yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu