Haber

Denizli’de 100. Yıl Futbol Turnuvası Sona Erdi

Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Denizli ve ilçelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren 18 kurum personelinin katıldığı 100. Yıl Futbol Turnuvası sona erdi.

Turnuvaya İl Müdürü Şakir Çınar, Orman Bölge Müdürü Ahmet Üçgül, Et ve Süt Kurumu Müdürü Alper Durmuş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, orman işletme yöneticileri, şube yöneticilerinin yanı sıra kurum çalışanları ve aileleri de yoğun ilgi gösterdi. . Kurum çalışanları arasında paylaşımı, sevgiyi, hoşgörüyü ve diyaloğu geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen turnuvada, final maçı öncesi kadın sporcular ile Kurum yöneticilerinin oynadığı gösteri maçına da yer verildi. Gösteri maçında hakem olarak Denizli İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Şehla Akpınar düdük çaldı.

Final karşılaşmalarının Pamukkale Üniversitesi Halı Saha tesislerinde yapıldığı turnuvayla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü İlman, “Tarım Orman ailesi; çok güzel bir turnuvada bir araya geldiniz. Şu ana kadar çok güzel müsabakalar oldu. Bugün finalleri hep birlikte yaşadık. Gerçekten kurumların birlik ve beraberliği, duygularımızı artıran sporun birleştirici güç ve unsur olarak hayatımızda her zaman yer almasına öncülük ettiniz, Spor kültürünün tüm kurumlara yayılması. Tüm sporcularımıza, çalışanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Turnuvayı kazanmanın kardeşlik açısından değerli olduğunu vurgulayan Orman Bölge Müdürü Üçgül, turnuvayı düzenleyenlere teşekkür ederek turnuvanın devamını diledi. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Denizli Orman İşletme Müdürlüğü sporcularına madalya ve kupalarını takdim eden İl Müdürü Şakir Çınar, yaptığı konuşmada, “Bir süredir devam eden turnuvanın en keyifli zamanına geldik. 2 aydan fazla oldu. Bugün sporun birleştirici özelliğini yaşadık, bu da bizi mutlu etti. Denizli’deki tarım kurumları olarak Türkiye’de birçok bahise öncülük ettik. Çok şükür bu turnuvada başından sonuna kadar bir araya gelmeyi başardık. Kadınından erkeğine, çocuğundan yetişkinine, gülüp eğlenen, az önce de belirttiğimiz gibi elbette her turnuvanın bir kazananı olacaktır. Bugün şunu söylüyorum: Dostluk kazandı, kardeşlik kazandı ve “Güzel bir sonuca ulaştık” “dedi.

Turnuvayı 2. sırada tamamlayan Çameli Orman İşletme Müdürlüğü sporcularına madalya ve kupalarını Denizli Orman İşletme Müdürü Ahmet Üçgül, Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü sporcularına ise Et ve Süt İşletme Müdürü Alper Durmuş madalya ve kupalarını verdi. turnuvada 3. sırada yer alıyor. Şampiyonluk kutlamaları, hediye takdiminin ardından yapılan kutlamayla sona erdi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu