Teknoloji

En İyi VPN Uygulamaları (Ücretsiz) – 2023

Bazı internet kullanıcıları kapalı bir şekilde çevrim içi faaliyetlerini yürütmek için sanal bir özel ağ veya yaygın olarak kullanılan adıyla, bazı internet kullanıcıları ise kendi alanlarında yasak olan web sitelerine erişmek için kullanırlar. vpnhizmetlerine başvururlar.

Ancak hiçbir ücret ödemeden en iyi VPN Hangi servisin hizmetini verdiğini bulmak biraz zor. 2020 yılında işinizi kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz. en iyi VPN Hizmetlerimizi listeliyoruz. Listemizdeki tüm VPN uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu liste yalnızca PC kullanıcıları içindir, Android ve iOS uyumlu taşınabilir VPN uygulamalarını burada bulabilirsiniz.

En uygun fiyatlı VPN uygulamaları:

  • VNPro.com
  • Sörf köpekbalığı
  • Tünel Ayı
  • ProtonVPN
  • Sıcak Nokta Kalkanı
  • Rüzgar yazısı
  • NordVPN
  • ExpressVPN
  • IPVanish

1. VPNPro.com

Kimimiz internette gezinirken iz bırakmamak için, kimimiz değerli işlemler sırasında bilgilerimize üçüncü kişilerin ulaşmasını zorlaştırmak için, kimimiz ise engellenen sitelere giriş yapmak için VPN hizmetlerini kullanıyoruz. Pek çok ücretsiz VPN hizmeti vardır, ancak en iyi VPN Hizmetin keşfedilmesi kolay değildir. VPNPro.com yaptığı testler ile en iyi VPN servislerini listeler ve neden yeterli olduklarını açıklar. VPNPro’nun en iyi ücretsiz VPNhizmetler listesine Buradatıklayarak ulaşabilirsiniz.

2. Surfshark: (Sponsorlu)

Surfshark, 60’tan fazla ülkede ve milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılabilir. VPN hizmeti sağlar. Binden fazla sunucuya sahip olan Surfshark, bu sayede mümkün olan en yüksek hızı sağlar. Kullanıcılarının güvenliğini de önemseyen bu VPN hizmeti, piyasadaki en güçlü şifreleme sistemlerinden birini kullanıyor. Ayrıca Sörf köpekbalığı Kullanıcılar için herhangi bir rastgele cihaz kısıtlaması da sunmaz. Şu anda hayır diyemeyeceğiniz bir indirim sunan Surfshark’ı 24 ay boyunca sadece 1,99$’a satın alabilirsiniz.

3. TünelAyısı:

TunnelBear ile ilgili en iyi şey, anonim web etkinliklerini yüksek güvenlikle garanti etmesidir. kötü taraf ise sınırlı sayıda sunucum var İnternet yüzünü önemli ölçüde düşürür. TunnelBear, kullanıcılara aylık 500MB ücretsiz VPN hizmeti sunuyor, ancak TunnelBear hakkında tweet atarak kotayı 1.5GB’a çıkarabilirsiniz.

4. ProtonVPN:

Gizlilik ve güvenlik açısından en az TunnelBear kadar iyi olan ProtonVPN çok daha yüksek internet hızları sunuyor. ProtonVPN’in ücretli sürümü biraz pahalı olsa da ücretsiz sürümü, deneme süresi sona erdikten sonra 3 ülkedeki beş farklı sunucuya bağlanmanıza olanak tanır.

5. Sıcak Nokta Kalkanı:

Kısa bir süre öncesine kadar en tanınan VPN Hizmetlerinden biri olan Hotspot Shield, kullanıcı gizliliği tartışmaları nedeniyle popülaritesinin bir kısmını kaybetmiştir. Hala harika bir VPN hizmeti arıyorsanız, Hotspot Shield’in 7 günlük ücretsiz denemesine katılabilirsiniz.

6. Yazı Yazma:

Ücretsiz VPN Windscribe, hizmetlerinin ortasında muhtemelen en iyi hizmeti sunar. Çünkü hizmet, 10 farklı ülkeye yüksek hızlı erişim ve 10 GB kota ile ücretsiz bir sürüm olduğunu unutturacak bir VPN hizmeti vaat ediyor.

7. NordVPN:

NordVPN’in en dikkat çekici özelliği, son derece kolay ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ve kullanıcı güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için ek güvenlik araçları sunmasıdır. En sorunsuz VPNHizmetlerinden biri olan NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme süresi vardır.

8. ExpressVPN:

VPN dünyasının deneyimli oyuncularından biri olan ExpressVPN, kullanıcılara yüksek hızlı anonim bir web deneyimi vaat ediyor. 30 günlük ücretli deneme sürümü bulunan ExpressVPN memnun kalmayan kullanıcılarına para iadesi yapıyor.

9. IPVanish:

IPVanish, hizmeti özelleştirmek için kullanıcılara birçok farklı seçenek ve ayar sunar. Bu, hizmeti en iyi şekilde kullanmak için kısa bir öğrenme süresi geçireceğiniz anlamına gelir. Hizmet genellikle ortalama kalitededir. Ne yazık ki IPVanish’in yalnızca 3 günlük deneme süresi vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu