Haber

Turgutluspor, Noyan Öz ile yeniden sözleşme imzaladı

TFF 3. Lig ekiplerinden Turgutluspor’un sözleşmesi sona eren oyuncusu Noyan Öz ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşmaya varıldı.

Turgutluspor’da sözleşmesi sona eren oyuncu Noyan Öz ile yapılan görüşmeler sonucunda yeniden anlaşma sağlandı. Noyan Öz, resmi sözleşmeyi Turgutluspor Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Başkan Yardımcısı Ercan Hızal ve Sportif Direktör Sadullah Erarslan’ın katıldığı törenle imzaladı. İmza töreninin ardından kısa bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Gökhan Akın, “Yeni sezon öncesi sözleşmesi biten golcümüz Noyan Öz ile anlaştık. Hiç düşünmeden teklifimize evet dedi. Bu bizi çok mutlu etti. Noyan Öz gibi tecrübeli ve başarılı bir oyuncu gücümüze güç katacaktır.Anlaşma.” Her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Kulüp Başkanı Gökhan Akın’ın ardından konuşan Noyan Öz, şunları söyledi:

“Yeni sezon öncesi sözleşmem bitmişti. Gökhan Akın başkanlığındaki yönetim kurulumuz benimle devam etme kararı aldı. Teklifi düşünmeden kabul ettim. Evde kalacağım için mutluyum. Yeni sezonda Takım arkadaşlarımla birlikte bu şanlı kulüp için çok çalışmak ve takımımın başarısına katkı sağlamak için mücadele etmek… Anlaşma her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olacaktır.” – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu