Haber

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Gönül Sohbetleri düzenledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ali Buyruğu Kültür Sanat Dönemi kapsamında Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Gönül Sohbetleri programını düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın hazırladığı program kapsamında Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Diyarbakır halkıyla buluştu.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen programa vatandaşlar ilgi gösterdi.

İzleyicilerden Zeynep Yaşar, Hatipoğlu’nu yakından görmekten mutlu olduğunu belirterek, “Onu çok seviyoruz. Bu etkinliklerden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. İyi ki böyle etkinlikler düzenliyorlar.” söz konusu.

Etkinliğe ailesiyle birlikte gelen Muhammed Aygün, şunları söyledi:

“Diyarbakır Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği bu etkinlikten çok memnunuz. Bu tür etkinliklerin düzenlenmesi çok güzel. Diyarbakır’ımızın kültürünü, tarihi eserlerini çok güzel tanıtıyorlar. Nihat Hatipoğlu’na da çok teşekkür ediyorum.”

İzleyicilerden Halime Savancı, “Diyarbakır’da böyle bir organizasyonun yapılmasından çok memnunuz. Etkinliği düzenleyen Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Programda Genel Sekreter Yardımcısı Veysel Kızılay ile Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mesut Tanrıkulu, Nihat Hatipoğlu’na plaket ve çiçek takdim etti.

Etkinlik, katılımcıların dualarıyla sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu