Yaşam

Jennifer Lopez turnesini iptal etti

Şarkıcı Jennifer Lopez, 26 Haziran’da başlayacak olan ‘This Is Me… Live | The Greatest Hits’ turnesini iptal etti. Basın kuruluşlarıyla paylaşılan bildiride “Jennifer çocukları, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte olmak için zaman ayırıyor” denildi.

Ntv’nin aktardığına göre, şarkıcı, hayranlarına “Sizi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm ve yıkıldım. Lütfen şunu bilin ki eğer kesinlikle gerekli olduğunu hissetmeseydim bunu yapmazdım. Söz veriyorum bunu telafi edeceğim ve hep birlikte yeniden birlikte olacağız. Hepinizi çok seviyorum. Bir sonrakine kadar…” diye seslendi.

AMERİKA’DA 34 KONSER VERECEKTİ

Jennifer Lopez’in 9. stüdyo albümü 16 Şubat’ta dinleyici ile buluştu. Albümün ardından turneye çıkacağını duyuran şarkıcı, “This Is Me… Now the Tour” adını taşıyan turne için Amerika’da 34 konser vereceğini duyurdu.

Ancak şarkıcının bazı konserlerinin iptal edilmesi hayranların dikkatini çekti. Lopez konuyla ilgili bir açıklama yapmasa da bilet satışlarının beklentinin altında kalması nedeniyle 7 konserin iptal edildiği iddia edildi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu