Teknoloji

Metal Gear Solid 3 Remake 2025 Yılına Ertelenebilir

Eğer sızıntılar doğruysa, Metal Gear Solid 3 Remake 2025 yılına ertelenecek. Sızıntının kaynağı ise billbil-kun. Ayrıca iki farklı sürüm ile satışa sunulacağı söylendi. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cities: Skylines 2’nin Konsol Sürümü Ertelendi!


2023 yılının Mayıs ayındaki PlayStation Showcase sırasında duyurulmuş olan Metal Gear Solid 3 Remake, son olarak Ekim ayındaki Xbox Partner Preview sırasında karşımıza çıkmıştı. Uzun süredir hakkında yeni bir haber alamadığımız yeniden yapım ile ilgili olarak güncel haberler yakında gibi görünüyor.

Metal Gear Solid 3 Remake 2025 Yılına Mı Kalacak?

Yakın bir zaman önce billbil-kun, elde ettiği bilgiler ışığında, yeni Metal Gear Solid Delta: Snake Eater duyurusunun Summer Game Fest 2024 öncesinde geleceğini söylüyor. Tarih olarak da 6 Haziran 2024 Perşembe gününe işaret edilmiş. Ne var ki oyunun çıkış zamanının 2024 yılını pas geçeceğini de söyleyen ünlü veri madencisi, yeniden yapım için geçici tarih olarak ’31 Aralık 2025’in verildiğini de sözlerine ekliyor. Bu durum, PlayStation tarafından yayınlanan ve bu yıl çıkacak olan oyunlara ilişkin fragman ile çelişiyor. Malum, o fragmanda Metal Gear Solid Delta: Snake Eater da bulunuyordu.

Son olarak, billbil-kun tarafından oyunun standart ve koleksiyoncu olmak üzere iki farklı sürüm ile çıkacağını da belirtti. Standart sürümü 69.99 Dolar olacak iken, özel sürüm ise 199.99 USD olacakmış.

Big Boss karakterinin rolüne büründüğümüz Metal Gear Solid 3: Snake Eater, hikaye olarak 1960’lı yıllardaki Soğuk Savaş döneminde geçen alternatif tarih olaylarını işliyor. Yeniden yapımda ise eşi benzeri görülmemiş yeni grafikler, etkileyici gizlilik aksiyon oynanışı ve hikayeyi merak uyandırıcı hale getirmek için kullanılacak ses efektleri ile geleceğini söylenmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu