Haber

Otobüsler Çorumlu Obası’na konuk oldu

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin Çorum’da düzenlediği antrenör yetiştirme programına katılan antrenör ve kursiyerler Çorumlu Obası’nda ağırlandı.

Remzi Karahan TFF Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından düzenlenen Grassroots C Lisans Antrenör yetiştirme programı sona erdi. Antrenör antrenörler ve kursiyerlerden oluşan heyet, kurs sonunda yapacakları sınav öncesi Çorum Belediyesi ev sahipliğinde Çorumlu Obası’nda toplandı. Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat ve Gençlik Hizmetleri ve Sporİl Müdürü Cemil Çağlar da katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, antrenör yetiştirme programının Çorum’da gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, antrenör adaylarına sınavlarında başarılar diledi. Yağbat, “Sizleri kardeşliğin, barışın ve sporun şehri Çorum’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlimizde sporla ilgili her türlü organizasyonu yapmaktan mutluluk ve keyif alıyoruz. Sporun her branşına ciddi katkılar sağlıyoruz. Ev sahipliği yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın vizyonu şehrimizi spor dostu bir şehir haline getirmekti. Bu vizyon çerçevesinde aşkla çalışmaya devam ediyoruz.”

Çorum TÜFAD Şube Başkanı Yasin Aksoy, etkinlik sonunda eğitici eğitim programına katkı sağlayanlara ikramlarda bulundu. – ÇORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu